ČMF Mistrovství a přebor ČR v biketrialu - Březová 23.09.2017

V sobotu 23.9. se v Březové u Sokolova v areálu Na Výsluní konal sedmý závod seriálu Mistrovství a Přeboru ČR a Poháru ČMF v biketrialu.

Ačkoliv to v týdnu, který předcházel závodům v Březové s počasím vypadalo všelijak a ani předpověď pro závodní víkend nebyla kdoví jaká, nakonec se na všechny účastníky osmého závodu Mistrovství a Přeboru ČR a Poháru ČMF v biketrialu usmívalo slunce.
Chladné a mlhavé ráno, které všechny na Březové vítalo, bylo skutečně podzimní. Již před startem závodu, který byl pro mistrovské a přeborové kategorie stanoven na příjemnou jedenáctou hodinu, se však začalo usmívat Slunce. Celý závodní den se díky tomu nesl v příjemné atmosféře, jež však nezpůsobila pouze naše nejbližší hvězda, ale bohatou měrou k ní přispěli i pořadatelé.
Závod se jel na tři kola a v každém z něj čekalo na závodníky šest krásných sekcí. Celkových osmnáct kontrolních úseků tak všechny závodníky skutečně velice dobře prověřilo z toho, jestli o prázdninách nezaháleli. Po prvních dvou kolech již bylo na některých závodnících více než patrné, že letní příprava mohla být i svědomitější, nicméně tratě a připravené ceny přiměly všechny bojovat opravdu až do konce.
V Elitě znovu zvítězil Matěj Popelka, svou letošní neporazitelnost v kategorii Junior potvrdil Marek Pochtiol a v Seniorech tentokrát zvítězil Jaromír Kašpar.
Na Březovou se vždy jezdilo za pohodou, krásnými závody a pro úžasné ceny, které i letos opravdu stály za to a pro každého ze závodníků se opět nějaká našla.

Překvapením byl výsledek březovského pořadatele Jana Čedíka, který po několika letech „oprášil“ své trialové kolo a v kategorii Hobby v konkurenci osmi jezdců suverénním způsobem zvítězil. Pořadatelé děkují všem těm, kteří přispěli věcnou či finanční podporou, především však Karlovarskému kraji, městu Březová, FCC Česká republika, s. r. o. , Lesům ČR, Eurovii, Vodohospodářské společnosti Sokolov a celé řadě dalších, bez kterých by soutěž nebylo možné uspořádat.

 Výsledky ze závodu

 

ZDg5NzYwYj